Projektowanie instalacji elektrycznych Warszawa

Nasza firma zajmuje profesjonalnym projektowanie instalacji elektrycznych w  Warszawie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych usług oraz bogate portfolio realizacji, które wykonaliśmy dla licznych obiektów i firm na terenie całego kraju. W skład naszej oferty wchodzą usługi takie jak:

  • projekty instalacji elektrycznych,
  • projektowanie sieci energetycznych,
  • projektowanie stacji transformatorowych,
  • projektowanie instalacji niskoprądowych,
  • projektowanie sieci telekomunikacyjnych,
  • projekty instalacji fotowoltaicznych

Szybki kontakt z naszym specjalistą!

Projektowanie instalacji wewnętrznej i zewnętrznej

Doskonale wiemy jak ważne jest poprawne dopasowanie instalacji elektrycznej zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Państwa domu, mieszkania, biura, hotelu czy sklepu, dlatego nasza firma bazując na wieloletnim doświadczeniu dopasuje dla Państwa najlepsze możliwe rozwiązania w celu zagospodarowania instalacji elektrycznej. Ważnym elementem podczas przygotowania tego projektu jest oszacowanie potrzeb użytkowników, którzy każdego dnia będą korzystać z instalacji elektrycznej , dlatego bardzo ważne jest zebranie szczegółowych informacji od naszych Klientów w tym celu oferujemy konsultacje telefoniczną oraz wizytę na miejscu, która przybliży Państwa oczekiwania i pozwoli zapoznać się z planami budynków.

W ramach projektowania instalacji elektrycznych oferujemy Państwu kompleksową opiekę na każdym etapie realizacji zlecenia. U nas nic nie dzieje się przypadkowo — każdy, najmniejszy nawet element ma swoje dokładnie przemyślane miejsce, które wynika z dokładnego zapoznania się zarówno ze specyfiką budynku, jak i potrzebami jego przyszłych użytkowników. Doskonale zdajemy sobie sprawę z niezwykle ważnego aspektu, jakim jest związane z elektryką oświetlenie budynku, dlatego też wiele czasu poświęcamy nie tylko na zapoznanie się z wizją Klienta na temat tego, gdzie umieścić poszczególne punkty świetlne, ale też doradzamy, jak to zrobić, by zachować wysoką estetykę pomieszczeń. Działamy na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Gwarancja jakości

Gwarantujemy wysokiej jakości usługi związane z naprawą i montażem instalacji elektrycznych.

Połączenie alarmowe 24H

Możesz do nas zadzwonić z problemem o każdej porze. Postaramy pomóc się doraźnie dojeżdżając do Klientów z Warszawy i okolic.

Zadowolenie Klientów

Dbałość o zadowolenie naszych Klientach nie przeszła bez echa w świadomości społeczności z Warszawy i okolicznych miejscowości. Stąd też baza naszych Klientów powiększa się z roku na rok.