Remont przestarzałych instalacji elektrycznych Warszawa

Podejmując się gruntownego remontu, wielu właścicieli domów w Warszawie może nie przewidzieć czasu i kosztów wymaganych do modernizacji systemów elektrycznych w swoich mieszkaniach. Zwłaszcza w starszych budynkach jest mało prawdopodobne, że twoja obecna konfiguracja jest zgodna z miejskimi kodeksami elektrycznymi i energetycznymi, a także może być konieczne zwiększenie obciążenia elektrycznego w celu obsługi nowych urządzeń. 

Można oszacować, że około 25% wszystkich nieruchomości przeznaczonych do użytku prywatnego to mieszkania budowane za czasów PRL-u. Wtedy nie tylko masowo stawiano w miastach bloki mieszkalne, ale i popełniano przy tym wiele błędów.

Instalacja elektryczna w mieszkaniu była montowana na podstawie tych materiałów, jakie były wtedy dostępne. Wielu instalatorów nie przykładało zbytniej wagi do jej rozsądnego rozplanowania. Dzisiaj zwykle deweloperzy konsultują takie rzeczy z inwestorem. Bardzo często przewody elektryczne były kładzione w sposób utrudniający ich późniejszą lokalizację. Ponadto w tamtych czasach nie było tak dużej ilości urządzeń elektrycznych, którymi dysponujemy teraz. Dlatego w mieszkaniach starego typu, które nie przeszły gruntownego remontu, nadal możemy mieć do czynienia z „wysiadaniem korków”.

Szybki kontakt z naszym specjalistą!

Zmiana instalacji elektrycznych w Warszawie

Przekształcenie starej instalacji elektrycznej w stolicy.

Ponowne okablowanie domu to zadanie wyłącznie dla wykwalifikowanego elektryka. Jeśli chcesz okablować swój dom i chcesz to zrobić poprawnie, musisz skontaktować się z pełni wykwalifikowanym elektrykiem.

Ponowne okablowanie domu jest podstawową potrzebą starego domu lub budynku. Większość ludzi nie wie, że gdy ich dom jest stary, ale w stosunkowo dobrym stanie, musi go wyremontować i ponownie okablować, aby uniknąć różnych zagrożeń. Jeśli zdecydowałeś, że potrzebujesz zmiany okablowania elektrycznego, musisz skontaktować się z naszą firmą w sprawie zlecenia.

W Usługi elektryka Warszawa  mamy doświadczonych elektryków, którzy mogą wykonać zarówno drobne, jak i większe prace elektryczne. Nasi elektrycy zapewniają wysokiej jakości usługi w krótkim czasie. Zadzwoń do nas w sprawie ponownego okablowania domu, a będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś.

Jak się dowiedzieć, czy musisz zmienić okablowanie swojego domu?

Pierwszym krokiem do ponownego okablowania domu jest świadomość, że dom wymaga ponownego okablowania, zanim zadzwonisz do eksperta elektryka, aby to sprawdzić. Nie powinieneś czekać, aż twój dom zacznie wykazywać oznaki awarii elektrycznej, zanim zmienisz okablowanie. Jeśli to zrobisz, narazisz się na porażenie prądem i inne niebezpieczeństwa elektryczne.

Poniższe znaki powinny pomóc Ci dowiedzieć się, kiedy skontaktować się z naszą firmą w sprawie zmiany okablowania elektrycznego.

Wiek domu

Domy zbudowane w latach 80-tych, które nadal funkcjonują, z pewnością wymagałyby ponownego okablowania, zwłaszcza jeśli nikt ostatnio nie remontował domu. Domy zbudowane w tym okresie mają druty aluminiowe zamiast miedzianych. Nie posiadali również kabli uziemiających, które są powszechne w nowoczesnych domach.

Nie wahaj się i skontaktuj się z nami w sprawie wymiany instalacji elektrycznej, jeśli mieszkasz w domu wybudowanym na początku lat 80-tych, który nie był przez długi czas remontowany.

Druty aluminiowe

Jeśli Twój dom ma przewody aluminiowe, potrzebujesz jak najszybciej zmiany okablowania elektrycznego, ponieważ przewody aluminiowe są w ponad 50% łatwopalne i podatne na wybuchy pożaru w porównaniu z przewodami miedzianymi.

Dom okablowany materiałami aluminiowymi jest niebezpieczny, więc zadzwoń do nas, by wymienić przewody aluminiowe w swoim domu.

Małe detale

Zwróć uwagę na drobne szczegóły, które mogą powiedzieć ci o wieku domu lub kiedy dom był ostatnio ponownie okablowany. Datę instalacji można znaleźć na urządzeniu klienta lub skrzynce bezpieczników. Jednak w niektórych przypadkach data może nie dać wyobrażenia o tym, ile lat ma dom, ale wyobrażenie o dacie instalacji.

Stare okablowanie

Jeśli Twoje przewody są stare lub postrzępione, jest to oczywisty znak, że Twój dom wymaga zmiany okablowania. Stare kable mogą spowodować zwarcie lub porażenie prądem.

Gwarancja jakości

Gwarantujemy wysokiej jakości usługi związane z naprawą i montażem instalacji elektrycznych.

Połączenie alarmowe 24H

Możesz do nas zadzwonić z problemem o każdej porze. Postaramy pomóc się doraźnie dojeżdżając do Klientów z Warszawy i okolic.

Zadowolenie Klientów

Dbałość o zadowolenie naszych Klientach nie przeszła bez echa w świadomości społeczności z Warszawy i okolicznych miejscowości. Stąd też baza naszych Klientów powiększa się z roku na rok.